Hakkımda

19 Temmuz 0 Comments

Günümüz teknoloji çağında buna endexli bilişim sektöründe en iyi ve kaliteli yaptığınız işler size iyi bir referans olarak geri dönüşüm sağlayarak kar getirecektir. Web tasarım ve yazılım konusunda güvenli, garantili iş yaptırabileceğiniz güvenilir kişi bu sektörde önemlidir.
Bilişim sektöründe kendini ispatlamış bir yazılımcı olarak özel yazılım hizmeti vermekteyiz . Size ait sektörde ihtiyaca özel uygun yazılım geliştirme imkanı sunmaktayız.
Kurumsal firmaların müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı veya bireysel kullanıcılar için daha etkileşimli, iyi bir iletişim sağlamak veya ihtiyaçlara daha hızlı ulaşmak amaçlı yazılım geliştiren webmaster ile uğraşan kaliteli kişilere bu sektörde her zaman ihtiyaç duyulmuştur.
Web tasarımı ve buna orantılı yazılım alanında deneyim sağlanarak bir kazanç kapısına hemde mesleki yeterliliğe sahip olmak bu sektörde büyük avantaj sağlamaktadır.

Özel Yazılım Hizmeti


Ülkemizde yerli yazılım geliştirici İbrahim Özdemir siz teknoloji alanında hizmet veren, firmalar, web site sahiplerine özel yazılım hizmetiyle akıllı mobil cihazlarda, bilgisayar, web site ve bununla birlikte bilişim teknolojileri üzerine her yönden ihtiyaca göre dijital sistem üzerine yazılım geliştirmektedir. Bireysel ve kurumların ihtiyaçlarını sağlayarak memnuniyet sağlayarak web developer arayışında olanlar için güvenilir hizmet vermektedir.
Alışılmışın dışında farklı yazılım çalışması isteyenler için özel yazılım hizmeti isteyenler için zamanlama ve para terazisini iyi şekilde dengeleyen Özdemir, web tasarım, yazılım ve kodlama için sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.
Bilişim sektöründe iddialı şekilde giriş yapan ve kendine ait özel yazılıma sahip web sitelerin güvenlik açıklarını kapatma konusunda ve güvenliği en üst düzeyde tutmayı sağlamaktadır. Bu alanda bir çok kişinin güvenini sağlayan İbrahim Özdemir çözüm ortağınız olmak üzere çözüm ortağı olmak adıma bu konu da adaydır!

Sizin Dilinizden Konuşan Yazılımcı

Sizin anlayacağınız sade bir dille ne istediğinizi neler yapılmasını anlayan ve sizin istediğiniz şeyleri net bir şekilde nokta atışıyla teslim edebilecek olan ve sizin web developer arayışınız da İbrahim Özdemir ve uzman Creatingz ekibi tercih ederek bu işte önde başlayabilirsiniz.
Web tasarımı, yazılım geliştirici konusunda uzman arkadaşlarıyla bir ekip çalışmasıyla hızlı, garantili, güvenilir, hesaplı yazılım geliştirme uzmanı İbrahim Özdemir ile sizde internet dünyasında hızlı bir başlangıç sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Sizde profesyonel bir hizmet almak istiyor ve özel yazılım hizmeti, web tasarımı ve mobil uygulama konusunda hizmet almak istiyorsanız “https://www.ibrahimozdemir.net” sitesi üzerinde hizmet vermeye başlayan İbrahim Özdemir ile çalışmaya başlayarak bireysel, kurumsal düzeyinde hizmet almaya hemen başlayabilirsiniz.
İstediğiniz yazılımla günümüz teknoloji çağında müşteri odaklı olarak müşterinizle doğrudan uygulamalar üzerinden hizmet vererek kazançlarınızı artırabilir, müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Bu nedenle yerli ve milli bir uzmanla çalışmanın avantajını sağlayabilirsiniz.  Profesyonel çözüm için İbrahim Özdemir doğru ve isabetli bir tercih olacaktır.
Aldığınız hizmet, yazılım sonrasında sürekli müşteri desteği sağlayacak olan, profesyonel hizmet, yazılım uzmanı İbrahim Özdemir iş tecrübesi ile sizlere süreklilik sağlamaktadır. Web tasarım ve web yazılım çözümleri ile her zaman hizmet alabilirsiniz.
Ayrıntılı detaylı bilgiler ve alacağınız yazılım hizmeti için iletişim adresinden ve sitemiz üzerinden destek, yardım ve teklif alabilirsiniz. İletişim maili : tr@ibrahimozdemir.net

0 Comments: