İninal Hesabı Nasıl Açılır ?
İninal henüz 10 yılı aşmamış bir süredir finansal hizmet sağlayan firmadır. 3 milyonu aşkın kullanıcı kitlesi ve her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile göz doldurmaya devam etmektedir. Sektör bazlı bakıldığı zaman çok hızlı yükselen ininal için kullanıcısı olmak ve sağladığı olanaklardan yararlanmak fazlasıyla kolaydır. Kayıt olmak için gerekli adımlarını yerine getirmeli ve sizden istenen bilgileri doldurmalısınız.

Aşağıda gördüğünüz resimde ilk adım için doldurulması gereken gerekli bilgiler yer almaktadır.Burada bulunan tüm sütunları hatasız yerine getiren kullanıcılar sonrasında telefonları üzerinden gelecek olan SMS ile doğrulama yapmaları gerekmektedir. SMS doğrulama adımını da tamamladıktan sonra, Kart Kişiselleştirme bölümünde dilediğiniz şekilde kart kişiselleştirme adımlarını tamamlayarak ininal kart sahibi olabilirsiniz.

İninal kartın da sağladığı birçok kolaylıktan yararlanmak isterseniz, üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra üst sekmede bulunan kampanyalar bölümünden yararlanarak size sağlanan ayrıcalıkların keyfini çıkarabilirsiniz.ibrahim

İbrahim Özdemir Blog

0 Comments: